ПРОЄКТУВАННЯ СИСТЕМ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Сучасні системи пожежогасіння і пожежної сигналізації – складні з технічної точки зору пристрої, при проектуванні яких необхідно враховувати особливості об’єкта і тип використовуваної системи. Фахівці ТОВ “Пожтехніка Україна” мають значний практичний досвід і прекрасну підготовку, завдяки чому виконують роботи з розробки проектної документації на найвищому рівні якості.

В Україні на даний момент є одиниці компаній, фахівці яких мають кваліфікаційний сертифікат провідного інженера-проектувальника, який дає право інженеру-проектувальнику проектувати системи протипожежної безпеки на об’єктах будівництва класу наслідків (відповідальності) СС3 (значні наслідки).

Одні з перших в Україні, наші фахівці пройшли курс підготовки, підтвердили свій досвід і професійний рівень знань:

Кваліфікаційний сертифікат Крупа

Професійне проектування систем пожежогасіння дозволяє:

  1. Виробити послідовність узгоджених дій.
  2. Визначити вимоги до кінцевого результату.
  3. Виключити зайві витрати при виконанні робіт з монтажу автоматичних протипожежних систем.
  4. Скоротити час, необхідний на установку обладнання.
  5. Уникнути помилок в ході розробки проектно-кошторисної документації.

Ефективна робота системи пожежогасіння можлива тільки за умови професійної розробки проектної документації з дотриманням вимог діючих нормативних документів.

Наші переваги:

  1. Відмінна репутація. Надаємо своїм клієнтам високоякісні послуги за розумними тарифами.
  2. Оперативність. Здійснюємо проектування систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, автоматичних систем газового, порошкового та водяного пожежогасіння, виконуємо всі необхідні розрахунки і складаємо кошториси в мінімальні терміни.
  3. Високоякісне обладнання. Замовляючи протипожежні системи і пожежну сигналізацію у нас, ви можете бути повністю впевнені в їх надійності, ефективності та довговічності.

4. Індивідуальний підхід. Завжди враховуємо Ваші вимоги та побажання.

5. Ми виконуємо 3D візуалізацію проектної документації. Це гарантія того, що реальність об’єкту та проектні рішення будуть співпадати на 100%.

6. Наші спеціалісти періодично проходять міжнародне навчання, впроваджуючи передові розробки систем протипожежного захисту в Україні.

7. Ми виконуємо авторський нагляд відповідності проектної документації та змонтованої системи.

Безкоштовні послуги:

Розрахунок маси вогнегасної речовини Хладону і FK-5-1-12 (Novec 1230) можна зробити за методикою зазначеною в ДСТУ EN 15004: 2014 року, але для системи газового пожежогасіння з трубною розводкою необхідно також виконати гідравлічний розрахунок системи. Для своїх клієнтів Пожтехніка Україна виконує гідравлічні розрахунки систем газового пожежогасіння на базі FK-5-1-12, Хладон-125, Хладон-227еа БЕЗКОШТОВНО і в найкоротші терміни.

Якщо вам терміново потрібен кошторис на пожежну сигналізацію, гідравлічний розрахунок системи газового пожежогасіння або виникли додаткові питання – зв’яжіться з фахівцями ТОВ “Пожтехніка Україна” за контактним телефоном + 38-067-908-05-54. Наші співробітники нададуть вам професійну консультацію і оперативно вирішать будь-які проблеми з протипожежними системами.

Залишилися питання – зв’яжіться з нами

Зв’язатися