Системи газового пожежогасіння мають широке застосування в різних сферах, особливо часто, застосування даних систем незамінне, коли необхідно дійсно захистити якусь цінність, яка індивідуальна для кожного об’єкта.

Такою цінністю може виступати інформація, коли мова йде про протипожежний захист приміщень серверних і центрів обробки даних, де знаходиться дороге електронне устаткування, а також, часом важливіше обладнання, інформація, наприклад про персональні дані клієнтів або про їх трансакції, або будь-яка інша конфіденційна інформація. Більш приземленою цінністю можуть виступати архіви і сховища на паперових або електронних носіях, вищою цінністю можуть виступати запасники музеїв, бібліотек, галерей. Так само системи газового пожежогасіння застосовуються для захисту кросових, складів, центрів управління польотами, приміщень розподільних щитів управління, базових станцій мобільного зв’язку та багатьох інших.

Для таких об’єктів система газового пожежогасіння повинна бути:

  1. Ефективною (загасити пожежу в розрахунковий час).
  2. Безпечною для матеріальних цінностей.
  3. Безпечною для людей.
  4. Екологічно безпечною (більш детальний опис в статті).

Побудова системи починається з виконання проектних робіт. Наші фахівці періодично проходять навчання, як в українських навчальних закладах, так і підвищують свою кваліфікацію, проходячи спеціальні курси на міжнародній арені. Ми відвідуємо міжнародні виставки і семінари, щоб завжди пропонувати нашим клієнтам тільки передові світові рішення.

Наші спеціалісти безкоштовно і в найкоротші терміни надаємо нашим Замовникам гідравлічні розрахунки майбутньої системи пожежогасіння.

На даний момент найбільш придатною системою газового пожежогасіння, яка відповідає всім вище перерахованим вимогам, є система із застосуванням вогнегасної речовини відомої під торговою назва 3M ™ Novec ™ 1230 (FK-5-1-12).

3M™Novec™1230(FK-5-1-12) – фторовмісний кетон, винахід корпорації 3M Хімічна формула CF3CF3C(O)CF(CF3)2. При звичайних умовах 3M™Novec™1230 являє собою безбарвну діелектричну рідину, що переходить в газоподібний стан при випуску. Вогнегасний механізм заснований на ефекті абсорбції тепла (відбору теплової енергії у ланцюгової реакції горіння, з незначним зниженням температури в приміщенні, що підлягає гасінню – не більше 2-3° С).

Наша компанія виробляє широку лінійку модулів газового пожежогасіння (від 8 л до 180 л) з робочим тиском 25 і 42 бари, таким чином, ми можемо підібрати максимально ефективну, компактну систему під індивідуальні вимоги приміщення, що захищається.

МГП (25-8-25), MГП (25-52-50), МГП (42-52-50),
МГП (25-16-25), МГП (25-106-50), МГП (42-106-50),
МГП (25-32-25), МГП (25-147-50), МГП (42-147-50),
МГП (25-180-50), МГП (42-180-50),

Модулі газового пожежогасіння від ТОВ «Пожтехніка Україна» мають українські сертифікати відповідності, а також наше виробництво один раз на 3 роки проходить аудит від міжнародної компанії Johnson Controls (Великобританія), що гарантує систему якості виробництва, яка схвалена міжнародною компанією.

У складі модулів газового пожежогасіння ТОВ «Пожтехніка Україна» використовує виключно оригінальний газ 3M™Novec™1230 від компанії 3М (США), що дає 100% гарантію на ефективність системи.

Вибираючи обладнання від ТОВ «Пожтехніка Україна» замовник отримує систему газового пожежогасіння європейської якості, наявність заправної станції в Україні, дає можливість оперативно виготовляти систему пожежогасіння, з використанням оригінальної вогнегасної речовини 3M™Novec™1230 гарантує ефективність і безпеку системи газового пожежогасіння в цілому.

 

Recent Posts