Системи порошкового пожежогасіння

Безумовно, пожежна безпека вкрай важлива на будь-якому підприємстві. Про це повинен знати і пам’ятати кожен керівник. Адже це важливо не тільки для збереження робочої території, обладнання, матеріальних цінностей, а й для життя персоналу. Не дарма ж існують правила і вони однакові для всіх. Одне з них, що всі громадські та адміністративні будівлі, технологічні та виробничі приміщення, склади, електроустановки повинні оснащуватися порошковими системами для гасіння пожежі.

Порошкове пожежогасіння – популярний, універсальний метод

Треба сказати, порошкове пожежогасіння використовується більшою мірою тоді, коли недоступний більш дорогий спосіб – водяне (спринклерне) пожежогасіння. Такий метод відмінно справляється з поставленим завданням, як при звичайних побутових пожежах, так і в досить складних ситуаціях.

Принцип дії системи такий. Порошок по суті – це спеціальна хімічна суміш з солей металу і додаткових добавок. Суміш після вкидання нагрівається і виділяє негорючі гази, відбирає у вогнища загоряння тепло і, тим самим, пригнічує його, знижуючи температуру. Так суміш ефективно гасить вогонь і усуває вогнище загоряння.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ

Що стосується переваг системи порошкового пожежогасіння, то тут їх є цілий ряд. Перш за все – це ефективність, мабуть, найважливіша перевага. Також варто відзначити простоту і компактність конструкції, тривале зберігання, широкий діапазон температур, де вона може допомогти. І що ще важливо – так це вартість установки порошкового пожежогасіння, адже вона найдешевша.

МОДУЛІ ТА ЇХ ВСТАНОВЛЕННЯ

ТОВ «Пожтехніка Україна» займається постачанням, встановленням та обслуговуванням модулів протипожежного обладнання. З огляду на особливості об’єкта, фахівці завжди зможуть дати слушні поради і допоможуть з вибором системи.

Залишилися питання – зв’яжіться з нами

Зв’язатися