Інтерфейсні модулі для сповіщувачів PHSC та PLR

Інтерфейсні модулі розроблені для спільної роботи з термокабелем Protectowire (лінійним тепловим пожежним сповіщувачем) серії PHSC та PLR.

Інтерфейсний модуль використовується для підключення в один безадресний шлейф ППКП інших виробників, а також до вхідних модулів адресних систем пожежної сигналізації.

Опис

Інтерфейсний модуль  PIM-530

Інтерфейсний модуль (блок керування) «Protectowire» типу PIM-530 розроблений для спільної роботи з лінійним тепловим пожежним сповіщувачем моделей PHSC та PLR.

PIM-530 має один незалежний шлейф для підключення термокабелю з можливістю підключення в шлейф до 2000м сповіщувача.

Кожен модуль містить зелений індикатор «Живлення», один  червоний індикатор «Пожежа» і один жовтий індикатор «Несправність». А також одна   група релейних  контактів кола сигналізації, що перемикаються, і одна група релейних контактів несправності, передбачена для підключення пристрою до головної панелі пожежної сигналізації. Модуль також має два виходи 4-20мА. Один дозволяє контролювати стан модуля, а інший – для інформації про місцезнаходження точки тривоги, з точністю до 1 метра.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ДАНІ МОДУЛЯ PIM-530

– Робоча напруга-12-24В.

– Опір кінцевого резистора – 10К 1/2Вт.

– Опір сповіщувача сигнального шлейфу – до 2000 м.

– РК дисплей для зручності програмування та відображення точки спрацювання.

– Журнал до 64 подій.

– Діапазон робочих температур – від -20° С до плюс 49° С.

– Вихід Modbus через RS-485.

– Відносна вологість – до 95% без конденсації вологи.

– Габаритні розміри плати: 27,24x 10,16 x 3,8 см.

– Габаритні розміри корпусу: 27,x 21,5 x 11,4см.

– Зовнішній корпус: IP66.

– Термін служби – не менше 10 років.

 

Інтерфейсний модуль  PIM-230

Інтерфейсний модуль (блок управління) Protectowire типу PIM-230 розроблений для спільної роботи з лінійним тепловим пожежним сповіщувачем моделей PHSC, PLR та є більш економним варіантом модуля PIM-530.

PIM-230 має один незалежний шлейф для підключення термокабелю (лінійного теплового пожежного сповіщувача) з можливістю підключення до шлейфу до 2000м сповіщувача.

Кожен модуль містить зелений індикатор живлення, один червоний індикатор «Пожежа» та один жовтий індикатор «Несправність». Одна група релейних контактів несправності, призначена для підключення пристрою до приладу приймально-контрольного пожежника. Модуль підтримує Modbus через RS-485.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ДАНІ МОДУЛЯ PIM-230
Індикатори:

 • Зелений світлодіодний індикатор «Живлення»
 • Червоний світлодіодний індикатор «Тривога»
 • Жовтий світлодіодний індикатор “Несправність”
 • Потужність – регульоване 12-24 В пост. струму (+10% / -15%) 0,8 Вт у режимі очікування, 1,1 Вт у режимі тривоги
 • Обмежена потужність, вбудований захист від перенапруги та електромагнітних перешкод.
 • Кінцевий резистор, 10 кОм, 1/2 Вт.
 • Входи:  Один ланцюг ініціюючого пристрою, здатний контролювати до 2000 метрів Protectowire лінійні теплові сповіщувачі серії PHSC або PLR.
 • Релейні виходи (номінальний струм 1 А при 24 В постійного струму, резистивний)
 • Розміри модуля: 69,85 мм x 95,25 мм x 31,75 мм
 • Технічні характеристики додаткового корпусу: 120 мм х 120 мм х 60,5 мм

Інтерфейсний модуль  PIM-120

Інтерфейсний модуль (блок керування) «Protectowire» типу РІМ-120 розроблений для спільної роботи з лінійним тепловим пожежним сповіщувачем моделей PHSC.

Відмінною особливістю РІМ-120 є розширений діапазон роботи (можливість підключення сповіщувача «Protectowire» довжиною до 2000м), малі габаритні розміри, а також низька вартість. На лицьовій стороні плати знаходяться світлодіоди індикації стану «Пожежа» (червоний), «Несправність» (жовтий) і «Живлення» (зелений).

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ДАНІ МОДУЛЯ PIM-120

 • Робоча напруга -19-27В (24 В ном.).
 • Струм живлення:

– в черговому режимі – 0,020А (24 В);

– в режимі «Пожежа» – 0,040А (24В).

 • Довжина шлейфу термокабелю – до 2000 м.
 • Опір кінцевого резистора – 2,2 кОм ± 5%.
 • Діапазон робочих температур – від 0° С до плюс 49° С.
 • Відносна вологість – до 95% без конденсації вологи.
 • Габаритні розміри: 16 x 51 x 70 мм без корпусу.
 • Зовнішній корпус: IP65.
 • Термін служби – не менше 10 років.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ДАНІ МОДУЛЯ PIM-430D

Модуль РІМ-430D має два незалежних шлейфа для підключення сповіщувача типу PHSC  з можливістю підключення в кожен шлейф до 2000м сповіщувача.

У своєму складі РІМ-430D має цифровий індикатор, розташований у верхній частині плати, який відображає відстань в метрах до точки спрацьовування сповіщувача «Protectowire» (максимальна довжина виявлення становить до 2000м на кожен шлейф).

При підключенні двох однотемпературних сповіщувачів «Protectowire» (окремо), індикація довжини до місця спрацювання сповіщувача здійснюється в ручному режимі за допомогою трипозиційного перемикача. У черговому режимі індикатор знеструмлений і не споживає енергії. На лицьовій стороні плати РIМ-430D є п’ять світлодіодів  для індикації станів «Пожежа» (червоний) і «Несправність» (жовтий) по кожному з двох шлейфів, а також «Живлення» (зелений). Перехід блоку в стан «Пожежа» здійснюється при спрацьовуванні будь-якого підключеного лінійного сповіщувача Protectowire. При цьому не відбувається блокування сигнального шлейфу – повернення пристрою в черговий режим відбувається автоматично після усунення причини, що викликала стан «Пожежа». Сигнал «Несправність» формується при обриві ланцюга підключення лінійного теплового сповіщувача Protectowire PHSC.