Інтерфейсний модуль PIM-120 і РІМ-430D

Інтерфейсні модулі розроблені для спільної роботи з термокабелем Protectowire (лінійним тепловим пожежним сповіщувачем).

Інтерфейсні модулі РІМ-120, PIM-430D  використовуються для підключення в безадресних шлейф ППКП інших виробників, а також до вхідного модулю адресних систем пожежної сигналізації.

Опис

Інтерфейсний модуль (блок керування) «Protectowire» типу РІМ-120 розроблений для спільної роботи з лінійним тепловим пожежним сповіщувачем моделей PHSC.

Відмінною особливістю РІМ-120 є розширений діапазон роботи (можливість підключення сповіщувача «Protectowire» довжиною до 2000м), малі габаритні розміри, а також низька вартість. На лицьовій стороні плати знаходяться світлодіоди індикації стану «Пожежа» (червоний), «Несправність» (жовтий) і «Живлення» (зелений).

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ДАНІ МОДУЛЯ PIM-120

  • Робоча напруга -19-27В (24 В ном.).
  • Струм живлення:

– в черговому режимі – 0,020А (24 В);

– в режимі «Пожежа» – 0,040А (24В).

  • Довжина шлейфу термокабелю – до 2000 м.
  • Опір кінцевого резистора – 2,2 кОм ± 5%.
  • Діапазон робочих температур – від 0° С до плюс 49° С.
  • Відносна вологість – до 95% без конденсації вологи.
  • Габаритні розміри: 16 x 51 x 70 мм без корпусу.
  • Зовнішній корпус: IP65.
  • Термін служби – не менше 10 років.

 

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ДАНІ МОДУЛЯ PIM-430D

Модуль РІМ-430D має два незалежних шлейфа для підключення сповіщувача типу PHSC  з можливістю підключення в кожен шлейф до 2000м сповіщувача. У своєму складі РІМ-430D має цифровий індикатор, розташований у верхній частині плати, який відображає відстань в метрах до точки спрацьовування сповіщувача «Protectowire» (максимальна довжина виявлення становить до 2000м на кожен шлейф). При підключенні двох однотемпературних сповіщувачів «Protectowire» (окремо), індикація довжини до місця спрацювання сповіщувача здійснюється в ручному режимі за допомогою трипозиційного перемикача. У черговому режимі індикатор знеструмлений і не споживає енергії. На лицьовій стороні плати РIМ-430D є п’ять світлодіодів  для індикації станів «Пожежа» (червоний) і «Несправність» (жовтий) по кожному з двох шлейфів, а також «Живлення» (зелений). Перехід блоку в стан «Пожежа» здійснюється при спрацьовуванні будь-якого підключеного лінійного сповіщувача Protectowire. При цьому не відбувається блокування сигнального шлейфу – повернення пристрою в черговий режим відбувається автоматично після усунення причини, що викликала стан «Пожежа». Сигнал «Несправність» формується при обриві ланцюга підключення лінійного теплового сповіщувача Protectowire PHSC.