Елементи кріплення та монтажу (Копировать)

Лінійний тепловий сповіщувач Protectowire реагує на зміну температури навколишнього середовища при виникненні пожежі. У зв’язку з цим, що монтажні матеріали повинні забезпечувати адекватну підтримку при температурах не нижче порогового значення термокабеля. Кріпильні пристрої встановлюються через кожні 1,5 метри, а також у випадках, якщо необхідно запобігти надмірному провисання сповіщувача, яке викликає натяг в місцях кріплення. Неправильна установка або кріплення термокабелю можуть привести до механічних пошкоджень сповіщувача, наприклад, в технологічних зонах і складських приміщеннях з використанням вантажної техніки.

Опис

Лінійний тепловий пожежний сповіщувач «Protectowire» реагує на зміну температури навколишнього середовища при виникненні пожежі. Тому монтажні матеріали повинні забезпечувати адекватну підтримку при температурах не нижче порогового значення. Кріпильні пристрої встановлюються через кожні 1.5-3 м, а також, якщо необхідно запобігти надмірному провисанню, яке викликає натяг в місцях кріплення.

Монтажна зонна коробка

Монтажна зонна коробка ZB-4-QC-MP необхідна для забезпечення герметичності з’єднань термокабелю. Коробка комплектується клемної триполюсною колодкою.

Рекомендується до використання спільно з обжимною муфтою SR-502.

 

Муфта SR-502 спеціально розроблена для використання з термокабелем Protectowire. Муфта забезпечує необхідний ступінь герметизації без пошкодження структури і технічних характеристик термокабелю. Для підвищення надійності і можливості монтажу при низьких температурах, муфта виконана зі сталі з високоякісним захисним покриттям.

Тестова коробка

Тестова коробка ELR-HD-10-QC використовується для введення в експлуатацію системи пожежної сигналізації або системи пожежогасіння, а також подальшого технічного тестування систем з використанням лінійного теплового пожежного сповіщувача Protectowire серії PHSC.

Елементи кріплення:

WAW затискачі – є найбільш універсальними кріпильними пристроями. Вони можуть використовуватися для кріплення сповіщувача на стелі або стіні, а також в кутах (поворотах), за винятком несучого тросу, труб, що направляють муфти.

Затискач  обертають навколо термокабелю. Залежно від умов навколишнього середовища використовують кріпильний пристрій з нейлону (WAW-N) або з поліпропілену (WAW-P). Модель з поліпропілену призначена для застосування в умовах підвищених температур навколишнього середовища. Затискачі серії WAW (WAW-N і WAW-P) не рекомендується використовувати при постійних мінімальних температурах нижче -40 ° C або постійних максимальних температурах вище + 88 ° C.

Лінійні затискачі OHS мають різні конфігурації і використовуються, головним чином, як проміжні кріплення між кутовими затискачами WAW, які забезпечують основну підтримку.

Оцинковані затискачі OHS-1 і сталеві затиски OHS-1/4-SS призначені для монтажу  сповіщувача всередині або зовні приміщень і сумісні з усіма моделями термокабеля Protectowire, що має міцну зовнішню захисну оболонку.

У комплект затискачів серії BC входить затискач для кріплення на балках і поперечинах, кутовий затиск WAW і кнопкова защіпка.

На даний момент існують затискачі моделі ВС-2 з листової сталі, які рекомендуються для використання всередині приміщень.

І оцинковані затискачі моделі ВС-3, які можуть використовуватися як всередині, так і зовні приміщень. Ці універсальні затискачі можуть використовуватися для монтажу термокабеля на кабельних лотках, конвеєрах, монтажних куточках, I-балках, балкових перекриттях і т.п.

 

L-тримач серії RMC складається зі сталевої скоби, кутового затискача WAW і кнопкової защіпк і використовується для кріплення лінійного теплового сповіщувача до ущільнень на резервуарах для нафти і нафтопродуктів з плаваючою кришкою.

Кріпильні скоби випускаються довжиною 17см і мають п’ять монтажних отворів, що дозволяють регулювати висоту кріплення лінійного теплового сповіщувача Protectowire. Для різних застосувань L-держателі виконуються з листової сталі (тип 2) або з нержавіючої сталі (тип 3).

Монтажний затискачі моделі CC-2 для кріплення сповіщувача до кабельного лотка складаються із сталевого затискача типу “Caddy”, затискача WAW і кнопкової защіпки. Дані затискачі призначені для кріплення лінійного теплового сповіщувача з боків кабельного лотка. Рекомендується встановлювати термокабель у вигляді синусоїдальної хвилі.

Випускаються дві моделі затискачів, кожна з яких призначена для різної товщини матеріалу: модель CC-2N – для товщини 1,6 – 4,0мм, модель CC-2W – для товщини 4,0 – 6,4 мм.

Монтажний затискач HPC-2 являє собою замок-защіпку і дозволяє легко встановлювати і виймати лінійний тепловий сповіщувач Protectowire з кріплення. HPC-2 виготовлений з нейлону, стійкого до впливу УФ-випромінювання, всередині якого знаходиться затиск з пружної сталі з зубчиками, що захвачують і призначений для кріплення на матеріали товщиною 1,5 – 6,4 мм.

Кріплення даного типу придатне для широкого спектра застосувань.

Хомути PM-3 з подвійною петлею, виконані з чорного нейлону і можуть використовуватися в діапазоні температур навколишнього середовища від -40 ° C до + 85 ° C. Для збереження еластичності і попередження руйнування в процесі монтажу, хомути серії PM-3, по можливості, слід встановлювати при температурі не нижче 0 ° C.

ВАЖЛИВО!

Незважаючи на ідентичність хомутів PM-3 із стандартними, що складається з однієї петлі, використання останніх не рекомендується для монтажу лінійного теплового сповіщувача, оскільки їх можна дуже легко перетягнути при монтажі, що буде перешкоджати стискання і розтягування кабелю при коливаннях температур.