Інтерфейсні модулі для сповіщувача CTI

Інтерфейсні модулі розроблені для спільної роботи з термокабелем Protectowire (лінійним тепловим пожежним сповіщувачем).

Інтерфейсний модуль СТМ-530 використовується для підключення термокабеля типу CTI в безадресний шлейф ППКП інших виробників, а також до вхідних модулів адресних систем пожежної сигналізації.

Опис

Інтерфейсний модуль CTM-530

Інтерфейсний модуль (блок керування) «Protectowire» типу CTM-530 розроблений для спільної роботи з лінійним тепловим пожежним сповіщувачем моделей CTI.

Для мультикритеріального лінійного теплового сповіщувача CTI розроблені інтерфейсні модулі серії СТМ-530 Protectowire. До модуля підключається один термокабель, який може відповідати вимогам для шлейфів класу А (стиль D) або класу B (стиль B). Максимальна довжина термокабеля CTI Protectowire до 1220 метрів.

 

У режимі шлейфу сигналізації класу B термокабель CTI конфігурується як радіальний і підключається тільки до вихідних терміналів «OUT» інтерфейсного модуля CTM-530, а в кінці термокабеля встановлюється кінцевий елемент шлейфу у вигляді резистора (ELR). У режимі шлейфу сигналізації класу А термокабель CTI конфігурується як петлевий і підключається до терміналів «OUT» і «RET» без кінцевого елемента шлейфу.

В режимі класу А при обриві термокабеля або з’єднувального кабеля формується сигнал несправності «Обрив» і працездатність сповіщувача зберігається по всій довжині термокабеля CTI. В режимі класу В при обриві термокабеля або з’єднувального кабелю так само формується сигнал несправності «Обрив», але працездатність сповіщувача зберігається тільки на ділянці, що залишилась підключеною до модуля CTM-530, тобто до обриву.